Referencje

Firma Kingfisher Sourcing EE Sp. z o.o. (prowadzący sieci dystrybucyjne materiałów budowlanych i wykończeniowych: B&Q (UK), Screwfix (UK, GE), Castorama (FR, PL, RU), Brico Depot (FR, ES, PT, RO), Koctas (TK)) potwierdza wysoką innowacyjność oraz bardzo dobre parametry produktów oraz ich wysoką przydatność do zastosowania w działalności gospodarczej Spółki. KingFisher potwierdza, że jest zainteresowana zakupem nowych produktów w postaci innowacyjnych blachodachówek ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi pod handlową nazwą ElectroTile, które zostaną wdrożone do produkcji przez ElectroTile Sp. z o.o. Firma Kingfisher Sourcing EE Sp. z o.o. Podpisaliśmy właśnie list intencyjny wraz z szacowanymi ilościami popytu.

Sylwia Wysocka, https://pl.linkedin.com/in/sylwia-wysocka-134a0018
http://kingfisher.pl

Zajmujemy się wprowadzaniem polskich produktów w krajach Bliskiego Wschodu, szczególnie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (mamy główną siedzibę w Dubaju), Chin i Kataru. Identyfikujemy duży popyt na rozwiązania fotowoltaiczne na naszych rynkach, szczególnie przy tak olbrzymej dynamice w budownictwie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się projekty o wysokich walorach wyglądu oraz trwałości technologicznej. Nasi kontrahenci z branży budowlanej czekają na wieści od ElectroTile.

Maciej Białko, CEO
http://infinitymedia.ae

ElectroTile - to innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju idea estetycznego rozwiązania w ramach OZE w Europie. Klienci, głównie z sektora budownictwa indywidualnego, są zainteresowani coraz bardziej rozwiązaniami, które pozytywnie wpływają na wygląd zewnętrzny budynku. Deklarujemy duże zainteresowanie zakupem rozwiązania celem dystrybucji w krajach wschodniego bloku Europy, i z niecierpliwością czekamy na uruchomienie fabryki Electrotile.

Władysław Szapkin, CEO
http://www.ruukki.com.ua